Klub Seniora

GMINNY DZIEŃ SENIORA - RÓŻANKI 2022

 

Wójt  Gminy Kłodawa  Pani Anna  Mołodciak  zaprosiła  delegacje SENIORÓW  ze wszystkich miejscowości  naszej Gminy na tradycyjne,  uroczyste    PAŻDZIERNIKOWE    SPOTKANIE, które odbyło się  wczoraj, 08. pażdziernika  2022, w Szkole  Podstawowej w Różankach.

          Władze Gminy podziękowały naszym gminnym KLUBOM  SENIORA   za aktywną działalność na terenie swoich sołectw mającą na celu poprawę stanu zdrowia SENIORÓW   poprzez uczestnictwo w warsztatach tematycznych ,    wyjazdy kulturalne i   turystyczne , działania proekologiczne, patriotyczne itp.

     A po wielu podziękowaniach  był poczęstunek i tańce przy piosenkach  piosenkach Krzysztofa  Krawczyka.

    

   

  

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogoda