Ludze związani z Różankami

KS. WOJCIECH JUREK - POWITANIE W PARAFII RÓŻANKI

 

Od dnia  01. sierpnia 2022 roku   przewodniczy  naszej parafii  KS.  WOJCIECH  JUREK.

Przybył do nas z  parafii głogowskiej ( zgodnie  z  Dekretem Ks. Biskupa ).

        Ks.WOJCIECH   JUREK jest gorzowianinem. Przed studiami w Seminarium Duchownym ukończył Technikum Ogrodnicze w  Gorzowie - Zieleńcu.   Praktyki  zawodowe odbywał  w Różankach Szklarni. Uwielbiał wycieczki rowerowe nad jezioro Nierzym.  A  więc Różanki i okoliczne miejscowości  nie są  obce  Księdzu Wojciechowi.

 Nowego     Księdza Proboszcza   serdecznie powitali Mieszkańcy  Różanek oraz  władze Gminy Kłodawa  i przedstawiciele samorządu różankowskiego życząc spokojnej i efektywnej pracy duszpasterskiej w naszej parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogoda