Aktualności

II KONKURS KOLĘD RODZINY SZKÓŁ im. JANA PAWŁA II

 PRZEPIĘKNE POLSKIE KOLĘDY I PASTORAŁKI  ZABRZMIAŁY  W NASZEJ  SZKOLE!

                                                    PREZENTOWALI  JE  UCZNIOWIE

                                                 RODZINY  SZKÓŁ im. JANA  PAWŁA II.

                                                     Wystąpiło 20 solistów  z pięciu szkół:

                                                    w

                                             ŚWIĘTNIE (woj. wielkopolskie),

                                             LUBISZYNIE,

                                             LUBCZYNIE  (GM.  BOGDANIEC)

                                            GORZOWIE WLKP,

                                          i RÓŻANKACH.

                       Jury przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych:

klasy I - III,

klasy IV - VI,

KLASA VII i GIMNAZJUM

oraz nagrodę  główną

                                     GRAND - PRIX.

WYNIKI  KONKURSU:

                                                                         KATEGORIA  I - III

I  -  NATALIA  KLEIST - KSP GORZÓW,

II - MAREK  WILIŃSKI - KSP GORZÓW ,

III - ANNA  MICHALEWICZ - SP ŚWIĘTNO.

  WYRÓŻNIENIA:  HANIA  STASIAK I EWA  SŁOBODZIAN - SP - RÓŻANKI.

                                                                      KATEGORIA  IV - VI

I - ALICJA  TOMCZYSZYN - SP LUBCZYNO,

II - ZUZANNA  GRZESZCZYKOWSKA  - SP RÓŻANKI,

III - MARIA  BŁASZCZYK - KSP GORZÓW.

                                                                      KATEGORIA  VII i G

I - JAKUB OMELUK - SP  RÓŻANKI,

II - JULIA JADWIGA  PIOTROWSKA - SP ŚWIĘTNO,

III  - IGA NIEKREWICZ - SP LUBISZYN

               GRAND - PRIX

JAKUB    OMELUK    - SP   RÓŻANKI.

ORGANIZATOR KONKURSU - PANI  BEATA  LAWER

 

ORGANIZATORZY - NAUCZYCIELE  I  UCZNIOWIE  S.P.  W  RÓŻANKACH

DYREKTOR  S.P. W RÓŻANKACH PANI  ELŻBIETA  PIETRUSZKIEWICZ

KATEGORIA  KL. I  -  III

UCZ. EWA  SŁOBODZIAN - SP RÓŻANKI

" TYLKO JEDNA JEST TAKA NOC"

PROWADZENIE: UCZ.   NOWAK

 

UCZ.  EWA  KLEIST - KATOLICKA  S.P. - GORZÓW WLKP

"CICHO, CICHO, NA PALUSZKACH"

UCZ. MAREK WOLIŃSKI - KATOL. S.P. W GORZOWIE WLKP

"ŚPIJ, JEZUSKU, ŚPIJ"

UCZ. ANNA  MICHALEWICZ - S.P. ŚWIĘTNO - woj. WIELKOPOLSKIE

" W ŻŁOBIE LEŻY"

UCZ. SANDRA  JABŁOŃSKA - S.P.  LUBISZYN

"GDY  SIĘ  CHRYSTUS  RODZI"

UCZ. MARTYNA  SUCHECKA - SP LUBISZYN

"PRZYBIEŻELI  DO  BETLEJEM"

UCZ. HANIA  STASIAK - S.P.  RÓŻANKI

" ZŁOTA  JEROZOLIMA"

KATEGORIA IV - VI

UCZ. HANIA  BŁASZCZAK - S.P. GORZÓW WLKP

" DLACZEGO  DZISIAJ WŚRÓD NOCY DNIEJE"

UCZ. MATEUSZ SAWICKI - S.P.  LUBCZYN  GM. BOGDANIEC

" OJ, MALUŚKI, MALUŚKI"

UCZ. MILENA  KORCZAK - S.P. LUBISZYN

"GORE GWIAZDA JEZUSOWI"

UCZ. MARTYNA  TOMIAK - S.P. ŚWIĘTNO ( WOJ. WIELKOPOLSKIE)

UCZ. JULIA  TOMCZYSZYN - S.P.  LUBCZYN, GM. BOGDANIEC

"GWIAZDKI  ŚWIECĄ  NAD  BETLEJEM"

UCZ .ALICJA  TOMCZYSZYN - S.P. LUBCZYNO

" MOJA  PASTORAŁKA"

 

UCZ. ZUZANNA  GRZESZCZYKOWSKA - S.P. - RÓŻANKI

" HEJŻE, INO, DYNA, DYNA"

UCZ. ANIA WASILEWSKA - S.P. RÓŻANKI

"DZISIAJ W BETLEJEM"

KL.VII i  GIMNAZJUM

UCZ. WIKTORIA  CYGANIAK - S.P. LUBCZYNO

" JEZUS  MALUSIEŃKI"

UCZ. IGA  NIEKREWICZ - S. P. -  LUBISZYN

" KOLĘDA  CICHA"

UCZ. ALEKSANDRA  BŁASZCZYK - KAT. S.P. GORZÓW WLKP

"PASTERZE MILI"

UCZ. JULIA  JADWIGA  PIOTROWSKA - S.P. ŚWIĘTNO

"ŚWIĘTA  W  NAS"

UCZ. JAKUB  OMELUK  - G. RÓŻANKI

" OD  SERCA  DO  UCHA"

LAUREAT  W KATEGORII   III  - JAKUB  OMELUK

TAKŻE

ZDOBYWCA  NAGRODY  GŁÓWNEJ - GRAND PRIX  KONKURSU - SERDECZNE  GRATULACJE!

LAUREACI  GRUPY NAJMŁODSZEJ oraz GOŚCIE, SPONSORZY, ORGANIZATORZY

OD LEWEJ  - LUBUSKI  KURATOR  OŚWIATY  PANI  EWA  RAWA

LAUREACI  GRUPY NAJMŁODSZEJ I ŚREDNIEJ

 Ś

LAUREACI WSZYSTKICH KATEGORII oraz ORGANIZATORZY i GOŚCIE

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogoda