Aktualności

Awaria gazu na ulicy Niepodległości - ciąg dalszy.

 

Urząd Gminy w Kłodawie przekazał nam odpowiedż firmy EWE energia w sprawie usunięcia awarii gazociągu w dniu 03.01.2014 roku w Różankach przy ulicy Niepodległości.

Cytat:

 "W odpowiedzi na Państwa pismo z dnia 03.01.2014 roku w sprawie usunięcia awarii na gazociągu  w miejscowości Różanki na ulicy Niepodległości, EWE energia potwierdza informację, że w dniu 02.01.2014 roku doszło do uszkodzenia gazociągu, którego sprawcą była firma "Mazur", która prowadziła prace związane z budową kanalizacji sanitarnej. Do uszkodzenia gazociągu doszło poprzez niedostosowanie się do wytycznych EWE energia, konsekwencją prowadzonych prac było uszkodzenie w\w gazociągu DN 160 łyżką koparki.

Jeżeli chodzi o samo usunięcie awarii to informuję, że po przybyciu na miejsce otrzymaliśmy informację od przedstawiciela firmy "Mazur" Pana Ościurowski Wiesław, iż klienci z budynków będący w bezpośrednim sąsiedztwie awarii, powiadomieni zostali o zaistniałym fakcie. Dodatkowo zamknięto i wyłączono z ruchu drogę publiczną w promieniu 100 m od epicentrum awarii. Pogotowie gazowe EWE energia podjęło w możliwie jak najkrótszym czasie czynności mające na celu odcięcie wypływu gazu z uszkodzonego gazociągu. 

Pogotowie gazowe EWE energia dołożyło wszelkich starań w celu usunięcia awarii z zachowaniem wszystkich środków bezpieczenstwa".

 

W niniejszej sprawie osobą do kontaktu jest:

Leszek Hombek   600 029 269."

 

        Kierownik Biura Technicznego                                      Kierownik Projektu

                                                                                       Adam Bemat 

        Leszek Hombek

 EWE energia sp. z o.o.

ul. 30 Stycznia 67

66 - 300 Międzyrzecz

Tel. + 48(0) 95 7426 - 269.

 

 

Pogoda