Aktualności

Od 1stycznia - nowy rozkład jazdy autobusów!

 

Od 1stycznia 2014 roku obowiązuje w naszej Gminie nowy rozkład jazdy autobusów PKS. Są też nowe ceny biletów jednorazowych i miesięcznych.

 

 

Rozkłady jazdy autobusów PKS do i z Różanek obowiązujące od 1 stycznia 2014

ze zmianami, które otrzymaliśmy dnia 2.01.2014 z Urzędu Gminy Kłodawa

Linia nr 1B

GORZÓW - RÓŻANKI SZKLARNIA - RÓŻANKI - WOJCIESZYCE - GORZÓW

Nazwa przystankuGodziny odjazdów
dni roboczesobotyniedziele i święta
Gorzów Łaźnia 05:29 08:24 14:14 16:24 20:04 06:29 12:04 20:04 09:04 14:54
Różanki Szklarnia 05:46 08:41 14:31 16:41 20:21 06:46 12:21 20:21 09:21 15:11
Różanki 05:50 08:45 14:35 16:45 20:25 06:50 12:25 20:25 09:25 15:15
Wojcieszyce 05:55 08:50 14:40 16:50 20:30 06:55 12:30 20:30 09:30 15:20
Gorzów Łaźnia 06:16 09:11 15:01 17:11 20:51 07:16 12:51 20:51 09:51 15:41

Linia nr 1A

GORZÓW - WOJCIESZYCE - RÓŻANKI - RÓŻANKI SZKLARNIA - GORZÓW

Nazwa przystanku Godziny odjazdów
dni roboczesobotyniedziele i święta
Gorzów Łaźnia 04:24 06:34 12:04 15:19 18:09 22:39 04:24 09:04 14:49 22:39 05:34 12:04 20:04
Wojcieszyce 04:44 06:54 12:24 15:39 18:29 22:59 04:44 09:24 15:09 23:59 05:54 12:24 20:24
Różanki 04:49 06:59 12:29 15:44 18:34 23:04 04:49 09:29 15:14 23:04 05:59 12:29 20:29
Różanki Szklarnia 04:53 07:03 12:33 15:48 18:38 23:08 04:53 09:33 15:18 23:08 06:03 12:33 20:33
Gorzów Łaźnia 05:11 07:21 12:51 16:06 18:56 23:26 05:11 09:51 15:36 23:26 06:21 12:51 20:51

Linia nr 3C

GORZÓW - KŁODAWA - ŁOŚNO - LIPY - RYBAKOWO - SANTOCZNO - ZDROISKO - RÓŻANKI - WOJCIESZYCE - KŁODAWA - GORZÓW

Nazwa przystankuGodziny odjazdów
Gorzów - Mieszko 08:04
Kłodawa centrum 08:19
Łośno centrum 08:32
Lipy 08:38
Rybakowo centrum 08:47
Santoczno 08:52
Zdroisko 08:58
Różanki II 09:05
Wojcieszyce centrum 09:10
Kłodawa kol. 09:14
Kłodawa centrum 09:18
Gorzów - Rondo 09:33

Linia nr 3D

GORZÓW - KŁODAWA - WOJCIESZYCE - RÓŻANKI - ZDROISKO - SANTOCZNO - RYBAKOWO - LIPY - ŁOŚNO - KŁODAWA - GORZÓW

Nazwa przystankuGodziny odjazdów
Gorzów - Mieszko 11:44
Kłodawa centrum 11:59
Kłodawa kol. 12:03
Wojcieszyce centrum 12:06
Różanki II 12:11
Zdroisko 12:18
Santoczno 12:25
Rybakowo centrum 12:30
Lipy 12:39
Łośno centrum 12:45
Kłodawa centrum 12:58
Gorzów - Rondo 13:14

Ceny biletów