Aktualności

Wigilia Gminna w Różankach

 

Tegoroczna Wigilia Gminna odbyła się dzisiaj (19.11.2013r.) w Różankach. Główni organizatorzy: Wójt Gminy Kłodawa  i Przewodniczący Rady  Gminy Kłodawa zaprosili  mieszkańóow i sympatyków Gminy na wspólną Wieczerzę i kolędowanie. Uroczystość zorganizowana została w Zespole Szkół w Różankach. W  jej przygotowanie  zaangażowanych było wielu nauczycieli i uczniów oraz Zespół  "RÓŻY  KWIAT". Część artystyczną - JASEŁKA - uroczo wykonały PRZEDSZKOLAKI i UCZNIOWIE SP w Różankach. Piękne polskie kolędy zagrali i zaśpiewali  muzycy z naszych gminnych zespołów wokalnych. Wtórowali, obecni na Wieczerzy, mieszkancy Gminy. ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE złożyli  Zebranym Włodarze Gminy: Wójt Pani Anna Mołodciak i Przewodniczący Rady Gminy Pan Andrzej Legan. 

Okolicznościową Ewangelię Świętą wraz z życzeniami wygłosił nasz Ksiądz Proboszcz  Kanonik Bogusław Kaczmarek.

Przy suto zastawionych wigilijnym jadłem stołach, biesiadowali mieszkańcy naszej Gminy śpiewając kolędy i składając sobie życzenia WESOLYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014.

Dzieci z naszych świetlic wykonały piękne świąteczne stroiki, które można było kupić, by przystroić swoje domy. 

 

 

 

 

 

 cdn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogoda